Forsiden
Tips
Bli Medlem
|
Login
Nyheter
Terminliste
Resultater
Arkiv
Opplæring
Turer,begivenheter
Resultater
Turneringer
Klubb og medlemsinfo
Kløver Ess
Klubber tilsluttet kretsen
E-post til klubbene
Medlemmer i kretsen
Mesterpoengliste
Hjemmeside klubber
Velg en klubb
Asker BK
BK Hjerter Ess
BK Sølvknekt
Blommenholm BK
Brandbu BK
Eiker BK
Flesberg BK
Geilo og Ål BK
Gol BK
Harestua BK
Hemsedal BK
Hen BK
Kløver Ess
Konnerud BK
Krødsherad BK
Nesbyen BK
Nore og Uvdal BK
Pøbb'en BK
Spardame BK
Vikersund BK
Hjemmeside krets
NBF Buskerud
NBF
NBF Lenker
NBFs hjemmeside
Terminliste
Turneringsoversikt
Klubbadministrasjon
Ruter
Norsk Bridgefestival
Skjemaer
Klubbturneringer
Klubbturneringer
Åpen turnering
plass
Navn
02.sep
09.sep
Sum
1
Erik Eriksen - Leif Magne Parthaugen
61,4
59,7
121,1
2
Arild Nilsen - Arild Hiim
59,8
55,2
115
3
Eva Cecilie Egge - Lars Kristian Egge
56,6
55,2
111,8
4
Tron Skiaker - Ragnar Knarud
54
55,6
109,6
5
Hilde Nes - Ingeborg Blisten
51,1
57,4
108,5
6
Rune Strand - Frank Pedersen
54,2
52,5
106,7
6
Børre Sveen - Tor Åge Rønningen
52,1
54,6
106,7
8
Øystein Mauritzsen - Halvor Desserud
46,8
55,9
102,7
9
Erik Nilsen - Arild Olsen
46
55,6
101,6
10
Geir Vannebo - Ole Wirstad
52,1
48,1
100,2
11
Kjell Jørve
Rolf Engebretsen
54
45
99
12
Tor Gulbrandsen - Halvard fallang
53,6
45
98,6
13
Ole Martin Lafton - John Ivar Seiersten
48,2
43,2
91,4
14
Per Johansen - Kjell Thingelstad
33,9
45,8
79,7
15
Gunborg Skiaker - Ingeborg Haakenstad
33,6
41
74,6
16
Gudbrand Persvold - Ingvar Ljåstad
46,3
23,6
69,9
Høst-turneringen
A-pulje
plass
Navn
16.sep
23.sep
07.okt
Sum
1
John Ivar Seiersten - Ole Martin Lafton
65,4
62,5
57,7
185,6
2
Erik Thorvaldsen - Stig Risberg
59,6
67,3
56,7
183,6
3
Arild Nilsen - Arild Hiim
59,9
59,5
51,4
170,8
4
Inge Indset - Tor Gulbrandsen
64,8
46,4
57,4
168,6
5
Frank Pedersen - Rune Strand
56,3
44
57,4
157,7
6
Tron Skiaker
Ragnar Knarud
59,6
42,6
54,4
156,6
7
Erik Eriksen - Leif Magne Parthaugen
45
45
63,5
153,5
8
Ole Wirstad - Geir Vannebo
45,6
55,4
46,7
147,7
9
Tor Åge Rønningen - Børre Sveen
55,8
43,2
47,5
146,5
B-pulje
plass
Navn
16.sep
23.sep
07.okt
Sum
10
Eva Cecilie Egge - Lars Kristian Egge
34,9
57,7
50,4
143
11
Ingeborg Blisten - Hilde Nes
40,7
47,3
53,6
141,6
12
Erik Nisen - Arild Olsen
45
51,2
45
141,2
13
Ingvar Ljåstad - Gudbrand Persvold
45,3
49,1
46,4
140,8
14
Per Johansen - Kjell Thingelstad
54,4
45,5
36,2
136,1
15
Rolf Engebretsen - Kjell Jørve
40,1
42,6
50,3
133
16
Terje Bergsli
Egil Grua
45
45
42,8
132,8
17
Gunborg Skiaker - Ingeborg Haakenstad
36,3
45
45
126,3
18
Øystein Mauritzsen - Ragnvald Samuelsen
40,4
45
37,4
122,8
19
Anne-Lise Rian - Ingebjørg Gåsbakk
40,9
32,1
45
118
Lagscore - turnering
A-pulje
plass
Navn
14.okt
21.okt
28.okt
Sum
1
Ole Wirstad - Geir Vannebo
63
23
38
124
2
John Ivar Seiersten - Ole Martin Lafton
-5
30
63
88
3
Tron Skiaker
Ragnar Knarud
45
27
-12
60
4
Arild Nilsen - Arild Hiim
-29
61,9
26
58,9
5
Erik Thorvaldsen - Stig Risberg
31
37,1
-26
42,1
6
Erik Eriksen - Leif Magne Parthaugen
33
-34
38
37
7
Knut Øverlier - Tor Gulbrandsen
-9
-10
-21
-40
8
Ingeborg Blisten - Hilde Nes
12,4
-33
-20
-40,6
9
Frank Pedersen - Rune Strand
1,1
-10
-32
-40,9
B-pulje
plass
Navn
14.okt
21.okt
28.okt
Sum
1
Tor Åge Rønningen - Børre Sveen
2
15
13
30
2
Erik Nisen - Arild Olsen
19
2
7
28
3
Rolf Engebretsen - Kjell Jørve
-16
1
20
5
4
Gunborg Skiaker - Ingeborg Haakenstad
-10
-2
-2
-14
5
Øystein Mauritzsen - Ragnvald Samuelsen
11
-20
-10
-19
6
Terje Bergsli
Egil Grua
-10
-30
13
-27
7
Per Johansen - Kari Jeksrud
-50
-10
-2
-62
8
Anne-Lise Rian - Ingebjørg Gåsbakk
-10
-4
-62
-76
9
Oddny Christoffersen - Halvor Desserud
-76,5
-2
-10
-88,5
10
Ingvar Ljåstad - Gudbrand Persvold
-30
-21,4
-43
-94,4
ikke møtt -10
annen klubbmakker -2
Singel-turnering
7 bord, 28 spiller. Antall spill: 108.
Plass
Navn
Poeng
%
04.nov
11.nov
18.nov
25.nov
1
Arild Hiim
109
58,4
53,5
64,3
60,7
54,5
2
Leif Magne Parthaugen
86
56,6
54,2
59,5
58,3
54,2
3
Olav Vannebo
71
55,5
51
61,6
50,9
57,7
4
Ingvar Ljåstad
55
54,2
38,2
67,3
61,6
47,6
5
Ole Wirstad
51
53,9
49
53,3
56,8
56
6
Halvor Desserud
42
53,2
58,3
49,7
47,9
57,7
7
Arild Nilsen
36
52,8
53,5
56
53,3
48,5
8
Tor Gulbrandsen
31
52,4
52,1
60,4
45,8
51,2
9
John Ivar Seiersten
30
52,3
45,8
51,8
57,4
53,3
10
Gudbrand Persvold
26
52
63,5
54,5
55,1
36,6
Ingeborg Blisten
26
52
54,2
45,5
53,9
54,8
12
Hilde Nes
17
51,3
45,5
44,3
52,4
62,2
13
Ole Martin Lafton
8
50,6
47,6
51,2
56,8
46,4
14
Geir Vannebo
5
50,4
63,2
41,1
46,4
52,7
15
Tron Skiaker
-1
49,9
55,6
44,9
46,7
53,3
16
Rolf Engebretsen
-3
49,8
37,2
62,2
58
39,9
17
Tor Åge Rønningen
-13
49
35,4
41,4
55,1
62,2
Knut Øverlier
-13
49
54,9
40,8
58,3
42,9
19
Erik Nilsen
-16
48,8
56,6
49,7
42
47,9
20
Ingeborg Haakenstad
-17
48,7
57,6
42,3
38,7
57,4
21
Rune Strand
-19
48,5
32,6
59,8
44
55,4
Ragnar Knarud
-19
48,5
47,2
47,3
40,2
59,2
23
Kjell Jørve
-38
47,1
52,1
48,2
41,7
47
24
Per Johansen
-39
47
58
47
42,6
42
25
Anne-Lise Rian
-72
44,4
46,2
39,3
37,5
55,1
26
Ingebjørg Gåsbakk
-76
44,1
44,1
44,6
49,1
38,7
27
Kari-Bjørg Saarheim
-100
42,3
45,8
32,1
54,2
37,5
28
Oddny Christoffersen
-167
37,1
47,2
39,9
34,5
28,3
Klubbmesterskapet
A-pulje
plass
Navn
02.des
09.des
16.des
06.jan
13.jan
20.jan
27.jan
03.feb
10.feb
17.feb
Sum
1
Arild Nilsen - Arild Hiim
54,8
64,3
54,8
70,1
60,7
50,4
56,4
52,2
66,7
45,8
576,2
2
John Ivar Seiersten - Ole Martin Lafton
57
47,4
48
59,7
57,4
61,3
57,1
58
63,8
58,8
568,5
3
Tron Skiaker
Ragnar Knarud
55,6
57,4
63,8
61,5
57,8
50,2
51
65,6
42,9
50,4
556,2
4
Odd Sigmund Røste - Rune Strand
51,5
72,7
51,5
52,8
55,9
60,7
50
51,7
56,7
48,8
552,3
5
Erik Thorvaldsen - Stig Risberg
54,4
56,9
53,8
54,9
55,6
39,4
47,4
56,9
61,7
63,3
544,3
6
Ole Wirstad - Geir Vannebo
49,3
58,4
47,4
53,5
57,8
43
54,8
47,1
61,3
45,8
518,4
7
Ingeborg Blisten - Hilde Nes
52,6
44,1
52,8
55,9
44,6
54,4
46,2
56,6
42,1
51,3
500,6
8
Erik Eriksen - Leif Magne Parthaugen
50
47,4
58,2
47,9
41,5
52,4
54,8
43,8
46,3
36,7
479
9
Tor Åge Rønningen - Børre Sveen
43,7
39,5
59,9
44,4
49,3
45,9
48,4
54,5
42,9
47,5
476
10
Thore Rognerud - Tor Gulbrandsen
45
45,2
45,4
38,9
32,6
46,5
47,8
45
45
45
436,4
B-pulje
plass
Navn
02.des
09.des
16.des
06.jan
13.jan
20.jan
27.jan
03.feb
10.feb
17.feb
Sum
1
Øystein Mauritzsen - Ragnvald Samuelsen
46,3
47,7
48,2
39,6
45
65,3
60,3
55,2
48,3
49,2
505,1
2
Terje Bergsli
Egil Grua
45
39,3
43,6
56,6
50,7
58,6
50,6
45,1
46,7
49,6
485,8
3
Ingvar Ljåstad - Gudbrand Persvold
45
51
50,3
33,3
35,9
41,7
43,6
46,5
40,9
58,3
446,5
4
Anne-Lise Rian - Ingebjørg Gåsbakk
38,9
38,5
32,9
37,8
45
45
45
33,7
45
44,6
406,4
Vinterturnering
A-pulje
plass
Navn
03.mar
10.mar
17.mar
24.mar
31.mar
Sum
1
John Ivar Seiersten - Ole Martin Lafton
59,6
48,6
54,5
67,1
57,4
287,2
2
Erik Thorvaldsen - Stig Risberg
60,4
52,1
56,3
58,3
52,2
279,3
3
Arild Nilsen - Arild Hiim
48,3
59
52,2
59,6
59,6
278,7
4
Odd Sigmund Røste - Rune Strand
51,7
49
56,6
59,6
54,8
271,7
5
Erik Eriksen - Leif Magne Parthaugen
47,1
59
62,8
43,3
57,4
269,6
6
Ole Wirstad - Geir Vannebo
50,4
53,5
52,8
57,8
45,8
260,3
7
Ingeborg Blisten - Hilde Nes
51,3
42
50
54,1
54,5
251,9
8
Øystein Mauritzsen - Ragnvald Samuelsen
49,6
54,2
59,7
45
43,3
251,8
9
Tron Skiaker
Ragnar Knarud
46,3
47,9
50,3
50
56,1
250,6
B-pulje
plass
Navn
03.mar
10.mar
17.mar
24.mar
31.mar
Sum
1
Thore Rognerud - Tor Gulbrandsen
46,7
64,2
51,7
43,8
47,4
253,8
2
Terje Bergsli
Egil Grua
50,8
51,6
46,5
50,4
49,7
249
3
Ingvar Ljåstad - Gudbrand Persvold
45
51,4
43,1
47,5
41,3
228,3
7
Oddny Christoffersen - Ingeborg Haakenstad
45
42,7
37,2
24,2
34,3
183,4
Handycapturnering
plass
Navn
HC
07.apr
14.apr
28.apr
Sum
1
Erik Eriksen - Leif Magne Parthaugen
95,80
59,2
68,2
57,1
192,59
2
Ingeborg Blisten - Hilde Nes
100,12
59,6
57,8
54,6
171,79
3
Oddny Christoffersen - Ingeborg Haakenstad
64,95
32,9
45
32,5
169,98
5
Øystein Mauritzsen - Ragnvald Samuelsen
101,02
56,3
52,1
55
161,75
6
Thore Rognerud - Tor Gulbrandsen
87,28
42,6
45,4
48,3
156,16
7
Ole Wirstad - Geir Vannebo
103,68
56,3
49
51,7
151,43
8
Eva Cecilie Egge - Lars Kristian Egge
103,56
49,6
54,2
52,1
150,54
9
Arild Nilsen - Arne Bråthen
115,24
59,6
55,2
52,9
145,52
10
John Ivar Seiersten - Ole Martin Lafton
113,70
52,9
45
64,6
142,92
11
Tron Skiaker
Ragnar Knarud
111,24
59,2
53,6
45
141,86
12
Ingvar Ljåstad - Gudbrand Persvold
89,30
37,1
43,5
42,1
137,40
13
Tor Åge Rønningen - Børre Sveen
95,20
39,2
36,5
53,8
136,03
14
Terje Bergsli
Egil Grua
97,16
45,8
35,9
42,5
127,83
Annonser