Forsiden
Tips
Bli Medlem
|
Login
Nyheter
Terminliste
Resultater
Arkiv
Opplæring
Turer,begivenheter
Resultater
Turneringer
Klubb og medlemsinfo
Kløver Ess
Klubber tilsluttet kretsen
E-post til klubbene
Medlemmer i kretsen
Mesterpoengliste
Hjemmeside klubber
Velg en klubb
Asker BK
BK Hjerter Ess
BK Sølvknekt
Blommenholm BK
Brandbu BK
Eiker BK
Flesberg BK
Geilo og Ål BK
Gol BK
Harestua BK
Hemsedal BK
Hen BK
Kløver Ess
Konnerud BK
Krødsherad BK
Nesbyen BK
Nore og Uvdal BK
Pøbb'en BK
Spardame BK
Vikersund BK
Hjemmeside krets
NBF Buskerud
NBF
NBF Lenker
NBFs hjemmeside
Terminliste
Turneringsoversikt
Klubbadministrasjon
Ruter
Norsk Bridgefestival
Skjemaer
Klubbturneringer
Sammenlagt åpen turnering
Plass
Navn
1
Raanes - S.Seiersten
123,3
2
Gulbrandsen - Solberg
117,8
3
Vannebo - Wirstad
115,9
4
Mauritzsen -
Knarud
113,2
5
J.I.Seiersten - Lafton
107,1
6
Thorvaldsen -
Risberg
105,3
7
Strand - Skiaker
103,1
8
Blisten -
Nes
95,7
9
Eriksen - Parthaugen
91,6
10
Rian -
Gåsbakk
87,5
11
E.Nilsen - Haakenstad
86,7
12
Egge - Egge
86,2
13
Ljåstad -
Persvold
81,6
14
Jørve - Engebretsen
75,5
Høstturnering
klasse A
Plass
Navn
15.sep
22.sep
06.okt
13.okt
Sum
1
John Ivar Seiersten - Ole Martin Lafton
52,1
64,6
59
61,7
237,4
2
Alf Jan Raanes - Svein Seiersten
63,9
59,2
50,3
55,4
228,8
3
Ole Wirstad - Geir Vannebo
51,4
63,3
48,7
61,3
224,7
4
Øystein Mauritzsen - Ragnar Knarud
62,4
45
51,9
62,1
221,4
5
Rune Strand - Tron Skiaker
49,1
47,5
54,2
61,7
212,5
6
Arild Nilsen - Arild Hiim
45
58,8
62,8
45
211,6
klasse B
1
Erik Thorvaldsen - Stig Risberg
55,5
53,8
33,7
62,5
205,5
2
Ingeborg Blisten - Hilde Nes
54,3
37,5
53,5
55,4
200,7
3
Tor Gulbrandsen - Knut Næss
47,4
40,8
61,5
48,3
198
4
Ingvar Ljåstad - Gudbrand Persvold
49,6
46,7
48,1
42,9
187,3
5
Børre Sveen - Tor Åge Rønningen
51,8
44,2
41,3
40
177,3
6
Kjell Jørve - Rolf Engebretsen
39,2
43,3
39,1
40,4
162
7
Ingebjørg Gåsbakk - Anne-Lise Rian
45
36,3
34,6
34,2
150,1
IMP-turnering
klasse A
Plass
Navn
20.okt
27.okt
Sum
1
John Ivar Seiersten - Ole Martin Lafton
39
23
62
2
Erik Thorvaldsen - Stig Risberg
33
13
46
3
Geir Vannebo - Ole Wirstad
-14
52
38
4
Ragnar Knarud - Øystein Mauritzsen
46
-16,3
29,7
5
Rune Strand - Tron Skiaker
-2
8,7
6,7
6
Arild Nilsen - Arild Hiim
-8
-3
-11
7
Halvard Fallang - Svein Seiersten
6
-32,5
-26,5
klasse B
1
Erik Eriksen - Leif Magne Parthaugen
33
48,8
81,8
2
Børre Sveen - Tor Åge Rønningen
-1
13
12
3
Ingeborg Blisten - Hilde Nes
8
-5,4
2,6
4
Terje Bergsli - Egil Grua
25
-33,6
-8,6
5
Ingebjørg Gåsbakk - Anne-Lise Rian
-11
-10
-21
6
Tor Gulbrandsen - Morten Solberg
-27
4,3
-22,7
7
Ingvar Ljåstad - Gudbrand Persvold
-11
-18,4
-29,4
8
Paul Strømberg - Ingeborg Haakenstad
-54
-35,8
-89,8
9
Rolf Engebretsen - Kjell Jørve
-62
-33,6
-95,6
Singelturneringen
Plass
Navn
03.nov
10.nov
17.nov
24.nov
Sum
1
Ingeborg Blisten
53,3
48,8
55,4
68,4
225,9
2
Leif Magne Parthaugen
62,2
61,6
51,5
50
225,3
3
John Ivar Seiersten
54,5
61,3
54,2
55,2
225,2
4
Geir Vannebo
57,7
48,8
59,8
55,6
221,9
5
Ingeborg Haakenstad
43,2
56,3
56,3
64,2
220
6
Halvard Fallang
55,7
46,4
58,3
53,8
214,2
Erik Eriksen
58,3
44,9
56,5
53,5
213,2
8
Ingvar Ljåstad
53,3
48,8
57,1
53,5
212,7
9
Arild Hiim
52,1
58,9
44
54,2
209,2
Rune Strand
41,4
61,6
52,7
52,8
208,5
11
Arild Nilsen
55,7
48,5
64,6
39,2
208
12
Tor Gulbrandsen
48,2
53,3
47,6
52,8
201,9
Svein Seiersten
41,1
49,7
58,6
51,4
200,8
14
Gudbrand Persvold
51,2
55,7
42
51,4
200,3
Ragnar Knarud
42,9
56
42,6
58,3
199,8
16
Øystein Mauritzsen
51,8
52,4
50,3
42,7
197,2
17
Tor Åge Rønningen
49,1
50,3
44,6
52,8
196,8
18
Børre Sveen
56,8
56
36
46,9
195,7
Ole Martin Lafton
48,8
50,6
47
48,3
194,7
20
Hilde Nes
51,2
48,8
52,4
36,8
189,2
21
Egil Grua
43,5
46,7
54,2
43,4
187,8
22
Ole Wirstad
51,8
34,8
58,6
41,7
186,9
23
Eldrid Annie Johnsrud
59,2
44,6
30,1
50,7
184,6
24
Kjell Jørve
48,2
45,8
46,7
37,8
178,5
25
Anne-Lise Rian
47,6
40,5
49,4
39,2
176,7
26
Rolf Engebretsen
45,5
45,5
36
49
176
27
Ragnvald Samuelsen
46,1
47,6
53.9
54,9
148,6
28
Oddny Christoffersen
29,8
35,7
39,6
41,7
146,8
Klubbmesterskapet
klasse A
Plass
Navn
01.des
08.des
15.des
22.des
05.jan
12.jan
19.jan
26.jan
02.feb
09.feb
Sum
1
Ole Martin Lafton - John Ivar Seiersten
60,7
74,7
42,8
58,7
48,7
65,4
58
61,2
58,7
66,5
595,4
2
Arild Hiim - Arild Nilsen
38,1
58,3
61,7
64,4
59,5
47,4
52,9
64,4
68,8
55
570,5
3
Geir Vannebo - Ole Wirstad
52,2
50,7
45,5
49,3
63,6
63,8
67,8
46,8
57,6
64
561,3
4
Svein Seiersten - Alf Jan Raanes
52,2
53,5
50
58,7
62,2
59,3
65,9
54,8
52,1
46,9
555,6
5
Erik Eriksen - Leif Magne Parthaugen
60,7
53,8
50
59,8
47
45
43,8
51,6
49,7
51,9
513,3
6
Øystein Mauritzsen - Ragnar Knarud
40
48,6
46,2
47,3
50,9
59
47
47,1
47,6
61,3
495
7
Rune Strand
Odd Sigmund Røste
45
42
55,3
45
42
46,2
45
54,2
50
45
469,7
klasse B
Plass
Navn
01.des
08.des
15.des
22.des
05.jan
12.jan
19.jan
26.jan
02.feb
09.feb
Sum
1
Børre Sveen - Tor Åge Rønningen
54,4
52,1
57,3
57,6
54,7
40,7
53,8
52,2
50
44
516,8
2
Hilde Nes - Ingeborg Blisten
64,4
41,7
52,7
39
51,5
47,4
41,8
54,2
58
54,4
505,1
3
Tor Gulbrandsen - Jane Jørgensen
45
55,9
60,6
47,6
57,8
48,7
41,9
53,5
48,6
45
504,6
4
Terje Bergsli - Egil Grua
51,9
53,8
45
40,9
48
51,3
56,3
43,6
45,5
48,3
484,6
5
Oddny Christoffersen - Lars Kristian Egge
53,7
41,7
49,6
41,3
54,1
38,8
42,3
50,3
45
36,5
453,3
6
Gudbrand Persvold - Ingvar Ljåstad
45
45
45,8
53
51,5
51
33,6
49,4
39,9
34,2
448,4
7
Kjell Jørve - Rolf Engebretsen
40
39,9
50,8
38,3
39
41
45
45
45
49,6
433,6
8
Tom Norlund - Ragnvald Samuelsen
31,5
45,5
42
43,9
42
40,1
45
34,6
43,3
39,4
407,3
Vinter 2015
klasse A
Plass
Navn
mar.30
mar.23
mar.16
03.sep
03.feb
feb.23
Poeng
1
Tron Skiaker - Arild Nilsen
52,2
63,2
63,9
46,8
63,5
48,8
338,3
2
Alf Jan Raanes - Svein Seiersten
53,3
61,3
61,1
44,9
60,9
54,2
335,6
3
Ole Martin Lafton - John Ivar Seiersten
57,4
53,3
44,6
63,5
52,9
55,4
327
4
Erik Eriksen - Leif Magne Parthaugen
53,7
55,2
46,9
65,4
47,1
55
323,3
5
Ragnar Knarud - Øystein Mauritzsen
44,8
40,9
52,1
59,9
56,7
53,3
307,8
6
Odd Sigmund Røste - Rune Strand
45
46,4
45
52,6
68,9
45
302,9
7
Ole Wirstad - Geir Vannebo
47,8
56,6
42
55,4
48,7
51,3
301,8
8
Børre Sveen - Tor Åge Rønningen
45
63,2
46,5
53,2
42
48,8
298,7
klasse B
1
Erik Thorvaldsen - Stig Risberg
51,9
44,2
58
50,3
59,3
47,1
310,8
2
Ingeborg Blisten - Hilde Nes
58,1
45,3
49,3
46,5
42
47,5
288,7
3
Egil Grua - Terje Bergsli
45
55,8
50
54,5
45
38,3
288,6
4
Jane Jørgensen - Tor Gulbrandsen
52,6
42
59,7
45
40,7
45
285,1
5
Arne Bråthen - Ingeborg Haakenstad
40
46,2
46,5
45
45
45
267,7
6
Gudbrand Persvold - Ingvar Ljåstad
38,1
48,4
41,3
42,3
44,6
48,8
263,5
7
Kjell Jørve - Rolf Engebretsen
50
39
45,8
26,9
37,5
61,7
260,9
8
Ragnvald Samuelsen - Tom Norlund
45
39
43,4
37,8
35,3
40
240,5
Handycap
Plass
Navn
HC
13.apr
20.apr
27.apr
Sum
Sum/mHC
1
Rune Strand - Odd Sigmund Røste
46,59
63
60,2
59,4
182,6
195,96
2
Ragnar Knarud - Øystein Mauritzsen
48,17
56,7
58
50,3
165
171,27
3
Erik Thorvaldsen - Stig Risberg
51,63
45
45,6
70,5
161,1
156,01
4
Eva Cecilie Egge - Lars Kristian Egge
47,88
44,8
53,8
47,9
146,5
152,99
5
Tom Norlund - Ragnvald Samuelsen
42,03
41,4
40,4
45
126,8
150,84
6
Tron Skiaker - Arild Nilsen
54,05
58,2
51,4
51
160,6
148,57
7
Ingvar Ljåstad - Gudbrand Persvold
44,78
40,6
47,3
45
132,9
148,39
8
Alf Jan Raanes - Svein Seiersten
55,45
51,7
53
59,7
164,4
148,24
9
Arne Bråthen - Ingeborg Haakenstad
47,93
44,9
45
52,1
142
148,13
10
Ingeborg Blisten - Hilde Nes
49,98
51,5
57,4
38,9
147,8
147,86
11
John Ivar Seiersten - Ole Martin Lafton
60,26
67,9
49,2
58,3
175,4
145,54
12
Jane Jørgensen - Tor Gulbrandsen
51,21
45,3
51,1
50,3
146,7
143,23
13
Terje Bergsli - Egil Grua
48,88
47,6
47
45
139,6
142,80
14
Børre Sveen - Tor Åge Rønningen
51,24
48,5
49,5
48,3
146,3
142,76
15
Ole Wirstad - Geir Vannebo
56,41
60,9
46,7
50,7
158,3
140,31
16
Erik Eriksen - Leif Magne Partha
51,84
45
48,1
44,6
137,7
132,81
17
Rolf Engebretsen- Kjell Jørve
42,66
32,1
41,5
33
106,6
124,94
Annonser