Forsiden
Tips
Bli Medlem
|
Login
Nyheter
Terminliste
Resultater
Arkiv
Opplæring
Turer,begivenheter
Resultater
Turneringer
Klubb og medlemsinfo
Kløver Ess
Klubber tilsluttet kretsen
E-post til klubbene
Medlemmer i kretsen
Mesterpoengliste
Hjemmeside klubber
Velg en klubb
Asker BK
BK Hjerter Ess
BK Sølvknekt
Blommenholm BK
Brandbu BK
Eiker BK
Flesberg BK
Geilo og Ål BK
Gol BK
Harestua BK
Hemsedal BK
Hen BK
Kløver Ess
Konnerud BK
Krødsherad BK
Nesbyen BK
Nore og Uvdal BK
Pøbb'en BK
Spardame BK
Vikersund BK
Hjemmeside krets
NBF Buskerud
NBF
NBF Lenker
NBFs hjemmeside
Terminliste
Turneringsoversikt
Klubbadministrasjon
Ruter
Norsk Bridgefestival
Skjemaer
klubbturneringer
Åpen turnering
Pulje A
Plass
Navn
31.aug
1
John Ivar Seiersten - Svein Seiersten
61,6
2
Tor Gulbrandsen - Rune Strand
59,7
3
Øystein Mauritzsen - Ragnar Knarud
53,7
4
Ingeborg Blisten - Hilde Nes
50,5
Geir Vannebo - Ole Wirstad
50,5
6
Alf Jan Raanes - Hallgeir Lunde
48,6
7
Erik Thorvaldsen - Stig Risberg
45,8
8
Erik Eriksen - Leif Magne Parthaugen
44,9
9
Eva Cecilie Egge - Lars Kristian Egge
43,1
10
Arild Nilsen - Arild Hiim
41,7
Pulje B
Plass
Navn
31.aug
1
Sverre Jensen - Knut Erik Dahl
59,7
2
Ragnvald Samuelsen - Unni Rustand
55,6
3
Erik Nilsen - Ingeborg Haakenstad
51,4
4
Wenche Bjøre - Kari Øie Jensen
50
5
inger jakobsen - Eldrid Annie Johnsrud
48,6
6
Ingvar Ljåstad - Gudbrand Persvold
44,4
7
Rolf Engebretsen - Kjell Jørve
40,3
IMP turnering
Pulje A
Plass
Navn
07.sep
14.sep
21.sep
Sum
1
John Ivar Seiersten - Ole Martin Lafton
47,3
48
20
115,3
2
Alf Jan Raanes - Svein Seiersten
1,1
14
29
44,1
3
Arild Nilsen - Arild Hiim
-3,4
26
17
39,6
4
Ole Wirstad - Geir Vannebo
10,1
35
-27
18,1
5
Erik Thorvaldsen - Stig Risberg
28,1
-11
-10
7,1
6
Halvard Fallang - Tor Gulbrandsen
14,6
-41
10
-16,4
7
Børre Sveen - Tor Åge Rønningen
-10
-59
29
-40
8
Øystein Mauritzsen - Ragnar Knarud
-32,6
-10
-17
-59,6
9
Hilde Nes - Gunborg Skiaker
-72
-12
-10
-94
Pulje B
Plass
Navn
07.sep
14.sep
21.sep
Sum
1
Terje Bergsli - Egil Grua
2
54,8
-10
46,8
2
Knut Erik Dahl - Sverre Jensen
11
10,5
13
34,5
3
Unni Rustand - Ragnvald Samuelsen
10
4,7
-10
4,7
4
inger jakobsen - Eldrid Annie Johnsrud
5
-10
-10
-15
5
Ingvar Ljåstad - Arne Bråthen
29
-37,3
-10
-18,3
6
Gunnar Fjeldheim - Roald Fagerås
10
-16,3
-41
-47,3
7
Wenche Bjøre - Kari Øie Jensen
-4
-39,7
-8
-51,7
8
Rolf Engebretsen - Kjell Jørve
-63
23,3
-46
-85,7
Høst
pulje A
Plass
Navn
pulje
sep.28
05.okt
12.okt
19.okt
26.okt
Sum
1
Alf Jan Raanes - Svein Seiersten
A
63
55,1
47,2
50,9
58,3
274,5
2
Ole Martin Lafton - John Ivar Seiersten
A
60,6
50,5
52,1
51,4
57,4
272
3
Tron Skiaker - Arild Nilsen
A
48,1
56
58,3
47,7
49,1
259,2
4
Stig Risberg - Erik Thorvaldsen
A
51,9
48,1
51,4
52,8
50
254,2
5
Tor Åge Rønningen - Børre Sveen
A
51,4
44,4
51,4
51,4
51,9
250,5
6
Ingeborg Blisten - Hilde Nes
A
44
47,2
36,8
57,9
53,7
239,6
7
Ragnar Knarud - Øystein Mauritzsen
A
41,7
51,4
48,6
52,3
41,7
235,7
8
Halvard Fallang - Tor Gulbrandsen
A
50,9
64,4
47,2
38
32,9
233,4
9
Ole Wirstad - Geir Vannebo
A
38,4
47,2
56,9
42,1
42,1
226,7
Pulje B
Navn
pulje
sep.28
05.okt
12.okt
19.okt
26.okt
Sum
1
Gudbrand Persbråten - Ingvar Ljåstad
B
73,6
53
59,3
49,2
50
285,1
2
Jan Erik Larsen - Inger Lise Larsen
B
56,9
46
58,3
61,1
57,1
279,4
3
Rolf Engebretsen - Kjell Jørve
B
55,6
56
54
54,8
57,1
277,5
4
Terje Bergsli - Egil Grua
B
54,2
55
45
52,8
59,4
266,4
5
inger jakobsen - Eldrid Annie Johnsrud
B
34,7
40
69,4
52,8
45,2
242,1
6
Gunnar Fjeldheim - Roald Fagerås
B
36,1
50
44,4
55,6
47,9
234
2015-11-23 Singel - Omgang 4
Spillstensiler PBN Mer informasjon
9 bord, 36 spiller. Antall spill: 105. Frirunde (*) gir innspilt prosent.
Middels+/=/- gir minst 60 / eksakt 50 / maks 40 %.
Navn
%
Svein Seiersten
58,2
Øystein Mauritzsen
57,5
Arild Nilsen
57,4
Tor Åge Rønningen
55
Rolf Engebretsen
53,5
Ole Martin Lafton
53,3
Geir Vannebo
53
Ingvar Ljåstad
52,7
Hilde Nes
52,6
Ole Wirstad
52,5
Erik Nilsen
52,5
Ragnar Knarud
52,1
Ingeborg Blisten
51,7
Arild Hiim
51,5
Erik Eriksen
50,8
John Ivar Seiersten
50,7
Tor Gulbrandsen
50,6
Sverre Jensen
50,4
Leif Magne Parthaugen
50,3
Gudbrand Persvold
50,2
Ragnvald Samuelsen
49,8
Inger Lise Larsen
49,7
Olav Vannebo
49,3
Gunborg Skiaker
49
Børre Sveen
48,6
Anne-Lise Rian
48,4
Unni Rustand
48,2
Terje Bergsli
47,8
Ingebjørg Gåsbakk
46,7
Jan Erik Larsen
46,4
Ingeborg Haakenstad
46,4
Alv Stai
45,8
Inger Jakobsen
45,3
Oddny Christoffersen
43,5
Kjell Jørve
42
Eldrid Annie Johnsrud
41,7
Klubbmesterskapet pulje A
Plass
Navn
30.nov
07.des
14.des
21.des
04.jan
11.jan
18.jan
25.jan
01.feb
08.feb
Sum
1
Alf Jan Raanes - Svein Seiersten
57,3
63,6
48,5
55,6
57,9
49,1
63,2
55,7
56,4
46,7
554
2
Erik Thorvaldsen - Stig Risberg
59,9
63,6
61,9
51,5
63,3
45
45
45
45
60,4
540,6
3
Arild Nilsen - Arild Hiim
47,4
61,5
60,7
51,9
40,8
53,7
48,5
56,8
48,1
55,6
525
4
John Ivar Seiersten - Ole Martin Lafton
58,3
45,6
50
52,2
50,8
42,7
58,9
52,6
54,7
56,7
522,5
5
Tron Skiaker - Rune Strand
45,8
48,2
47,8
50,7
55,8
58,3
56,9
40,3
52,8
50,4
507
6
Erik Eriksen - Leif Magne Parthaugen
50
46,3
50,4
51,1
49,6
50,9
44,8
55,6
47,2
52,1
498
7
Ole Wirstad - Geir Vannebo
49
43,1
41,1
43,7
55,8
52,1
53,3
49
57,1
52,1
496,3
8
Øystein Mauritzsen - Ragnar Knarud
48,4
55,3
39,6
51,5
46,7
51
47,7
52,1
52,2
51,5
496
9
Ingeborg Blisten - Hilde Nes
43,8
44,2
55,6
58,5
57,9
51
42,7
42,2
50,6
38,8
485,3
10
Tor Gulbrandsen - Halvard Fallang
34,3
45
50,4
50,7
47,9
54,7
48,3
59,4
45
43,3
479
11
Børre Sveen - Tor Åge Rønningen
56,9
44,9
48,1
50,4
36,3
49,5
43,2
50,5
54,4
43,3
477,5
12
Terje Bergsli - Egil Grua
45
45
45,9
38,9
36,7
37,5
43,8
36,5
26,4
51,7
407,4
Klubbmesterskapet pulje B
Plass
Navn
30.nov
07.des
14.des
21.des
04.jan
11.jan
18.jan
25.jan
01.feb
08.feb
Sum
1
Sverre Jensen - Knut Erik Dahl
52,8
58,8
46,3
54,2
65,9
63
59,8
66
58,3
59,5
584,6
2
Ingvar Ljåstad - Gudbrand Persvold
59,7
51,4
50
45,8
53,2
60,2
51,1
47,2
59,9
65,1
543,6
3
Ingebjørg Gåsbakk - Anne-Lise Rian
59,7
63,9
53,7
51,8
34,9
59,3
57,9
48,6
31,8
45
506,6
4
Ragnvald Samuelsen - Unni Rustand
33,3
52,8
58,3
56,5
62,7
44,4
46,8
55,6
53,1
42,1
505,6
5
Roald Fagerås - Gunnar Fjeldheim
45
45,4
51,9
57,1
45,2
50,8
58,1
54,9
49,5
45
502,9
6
Tom Norlund - Bjørn Borgersen
54,2
50,9
63,9
52,4
38,1
34,1
43,6
40,3
39,6
58,7
475,8
7
Eirik Erstad - Oddny Christoffersen
45
43,1
38,1
39,3
62,7
39,8
48,1
54,2
61,5
41,3
473,1
8
Wenche Bjøre - Kari Øie Jensen
40,3
36,5
45
47,9
46
52,8
37,5
33,3
49
46
434,3
ikke deltatt
Vinterturnering A
Plass
Navn
22.feb
29.feb
07.mar
14.mar
21.mar
Sum
1
Alf Jan Raanes - Svein Seiersten
66,8
50
66,6
58,8
45,8
288
2
John Ivar Seiersten - Ole Martin Lafton
60,8
54,2
57,4
44,9
54,9
272,2
3
Øystein Mauritzsen - Ragnar Knarud
55,3
61,8
52,7
47,7
50,7
268,2
4
Arild Hiim - Arild Nilsen
46,5
53,5
50,6
54,2
56,9
261,7
5
Erik Eriksen - Leif Magne Parthaugen
44,6
53,5
45
59,9
55,6
258,6
6
Børre Sveen - Tor Åge Rønningen
57,8
35,4
49,9
54,6
50,7
248,4
7
Ole Wirstad - Geir Vannebo
35,2
53,5
51,7
46,3
55,6
242,3
8
Ingeborg Blisten - Hilde Nes
40
52,8
48,3
46,3
50,7
238,1
9
Terje Bergsli - Egil Grua
48,1
35,4
36,3
39,8
29,2
188,8
Vinterturnering B
Plass
Navn
22.feb
29.feb
07.mar
14.mar
21.mar
Sum
1
Kjell Jørve - Rolf Engebretsen
53,1
68,5
59,5
54,1
51,3
286,5
2
Sverre Jensen - Knut Erik Dahl
57,8
57,1
48,1
61,3
55
279,3
3
Kari Jeksrud - Ingeborg Haakenstad
54,2
51,9
60,2
54,4
56,3
277
4
Ingvar Ljåstad - Gudbrand Persvold
38,5
51,9
46,3
54,1
67,5
258,3
6
Ragnvald Samuelsen - Unni Rustand
59,4
42,9
61,1
46,2
47,5
257,1
8
Eldrid Annie Johnsrud - Inger Jakobsen
51
54,6
41,7
45
45
237,3
9
Tom Norlund - Bjørn Borgersen
35,4
41,7
46,8
45
47,5
216,4
10
Kari Øie Jensen - Wenche Bjøre
45,8
34,3
45
40,7
45
210,8
11
Kari-Bjørg Saarheim - Oddny Christoffersen
43,2
47,2
33,3
26,5
45
195,2
ikke deltatt
Handicapturnering A
Plass
Navn
HC
04.apr
11.apr
18.apr
25.apr
Sum u/HC
Sum m/HC
1
Børre Sveen - Tor Åge Rønningen
47,8
55,1
52,3
56,9
50,5
214,8
224,92
2
Terje Bergsli - Egil Grua
39,7
35,5
52,3
39,4
43,2
170,4
214,74
3
Øystein Mauritzsen - Ragnar Knarud
49,7
54,5
55,1
48,1
51,6
209,3
210,54
4
Ingeborg Blisten - Hilde Nes
48,5
56,3
42,6
54,6
44,3
197,8
203,79
5
Alf Jan Raanes - Svein Seiersten
54,9
57,5
56,9
48,1
60,9
223,4
203,30
6
Tor Gulbrandsen - Inge Indset
49,65
45
51,9
58,3
46,4
201,6
203,02
7
Eva Cecilie Egge - Lars Kristian Egge
46,49
45
51,9
42,1
49,5
188,5
202,73
8
Ole Wirstad - Geir Vannebo
49,6
48
44
57,9
50
199,9
201,39
10
John Ivar Seiersten - Ole Martin Lafton
52,7
54,5
54,2
45
50,9
204,6
194,23
11
Erik Eriksen - Leif Magne Parthaugen
49,7
41,4
50,5
44,4
42,7
179
179,91
Handicapturnering B
Plass
Navn
HC
04.apr
11.apr
18.apr
25.apr
Sum u/HC
Sum m/HC
1
Wenche Bjøre - Kari Øie Jensen
43,0
47
57,1
44
63,3
211,4
246,01
2
Ragnvald Samuelsen - Unni Rustand
50,0
57,7
72,2
45,2
64,2
239,3
239,52
3
Jan Erik Larsen - Inger Lise Larsen
45,2
64,9
38,2
45,2
61,7
210
232,43
4
Ingvar Ljåstad - Gudbrand Persvold
54,8
44
58,7
56
58,8
217,5
198,60
5
Gunnar Fjeldheim - Roald Fagerås
51,6
54,2
48,4
45,8
50
198,4
192,20
6
Rolf Engebretsen - Kjell Jørve
54,2
51,8
58,7
54,8
41,3
206,6
190,59
7
Eldrid Annie Johnsrud - Inger Jakobsen
46,5
41,7
45
45,8
40,8
173,3
186,18
8
Sverre Jensen -Knut Erik Dahl
58,5
42,3
51,6
69
52,1
215
183,89
9
Kari Bjørg Sårheim - Oddny Christoffersen
48,7
44,6
35,7
48,2
45
173,5
177,97
11
Ingeborg Haakenstad - Kari Jeksrud
54,8
51,8
31
48,2
36,3
167,3
152,65
Annonser